למידע וייעוץ חייגו 054-4743422
Polygraph

בדיקת מהימנות עובדים

Employee reliability check

נאמנות עובדים מתארת את מידת תחושת השייכות וההזדהות של עובדים עם מטרות הארגון בו הם מועסקים. נאמנות עובדים גבוהה היא מרכיב מרכזי באקלים הארגוני ולכן מעסיקים משקיעים משאבים רבים בניהול המשאב האנושי בארגונם. נאמנות עובדים משפיעה באופן ישיר על אפקטיביות הארגון ועל הדבקות בהשגת מטרותיו תוך חיסכון והתייעלות – כשעובדים מרגישים שהם חלק בלתי נפרד מהארגון בו הם עובדים הם יעשו ככל יכולתם על מנת שהוא ישיג את מטרותיו באופן מיטבי.

כיום ניתן להבחין בעלייה ברמת נאמנות עובדים וזאת בזכות האחריות המוטלת עליהם וכן חופש היצירה והביטוי העצמי הניתנים להם במסגרת עבודתם. עלייה זו ברמת נאמנות עובדים נצפית במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי כאחד. מעסיקים וארגונים רבים נעזרים בבדיקות פוליגרף תקופתיות על מנת לבדוק את מידת נאמנות עובדים בארגונם. בקרב סקטורים הנמנים עם שירותי הביטחון והאבטחה או ארגונים העוסקים בחומרים סודיים נמצאת נאמנות עובדים בדרגת חשיבות עליונה מכיוון שלעובדים ישנה נגישות לחומרים רגישים שהדלפתם אל מחוץ לארגון ובמיוחד לארגונים מתחרים עלולה לסכן את הארגון כולו.

בדיקות רקע ומהימנות תעסוקתית לעובדים

מכשיר הפוליגרף מסייע במיון מועמדים ורבים מהמעסיקים מזמינים בדיקות פוליגרף כבדיקה תקופתית לעובדים בארגון. חשוב במיוחד לחברות בהן הידע הנצבר הוא המשאב העיקרי. אנו מתמחים בעריכת בדיקות רקע וכל בדיקות המהימנות התעסוקתיות באמצעות פוליגרף ממוחשב:
1. בדיקות מהימנות ורקע למועמדים בקבלה לעבודה למשרות ולתפקידים חדשים בארגון – בדיקות שנערכות למועמדים למשרות ולתפקידים לפני קבלתם לעבודה. בדיקות אלו מיועדות לוודא את מהימנותם של המועמדים בנושאים דוגמת עבר פלילי, גניבות כספים ורכוש ממקומות עבודה קודמים, שימוש לא מורשה במידע פנים והעברתו לגורמים לא מורשים וכו’. הבדיקות נערכות בהתאם למאפייני המשרות, הארגון וצרכיו.

2. בדיקות מהימנות תקופתיות לעובדים בארגון, בתפקידים בהם יש מגע עם כספים, סחורות, מידע רגיש וחסוי וכדומה – בדיקות מהימנות תעסוקתיות הנערכות לעובדים אחת לפרק זמן קבוע. בדיקה זו נועדה לוודא את מהימנות העובדים בתפקידים רגישים בחלוף הזמן. הבדיקות התקופתיות נועדו לכסות נושאים דוגמת חובות כספיים, שימוש בסמים ואלכוהול, גניבות ממקום העבודה, העברת מידע פנים לגורמים לא מורשים ועוד.

  • מועמדים לעבודה שצריך לבדוק את מהימנותכם ואמינותכם?
  • עובדים בארגון שצריך לבדוק את מהימנותכם, אמינותכם ויושרכם?
  • רוצה לוודא שהעובד החדש אמין?

בדיקות הרקע והמהימנות אותן אנו עורכים מיועדות לאמת ולוודא את אמינותם ומהימנותם של הנבדקים לפני קבלתם לעבודה. בדיקות המהימנות התקופתיות לעובדים מיועדות לאמת ולוודא רמה נאותה של מהימנות ושמירה על טוהר המידות של העובדים לאורך זמן. בדיקות המהימנות בפוליגרף, הן לפני קבלה לעבודה והן התקופתיות, מותאמות לאופי הייחודי של הארגון או החברה המזמינים אותן, למאפיינים הייחודיים של התפקידים השונים ולדרישות ספציפיות המאופיינות על ידי מזמיני הבדיקות, צרכי האדם או הארגון המזמין.

מעוניינים במידע נוסף? השאירו פרטים.
מתחייבים לדיסקרטיות
  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.